חדשות קיצ'לס לוהטות!

11 נוב

א. הופעות!

הנורמה המקובלת היא כזו: אמן מקליט אלבום, אמן מוציא אלבום, אמן עושה הופעת השקה. אבל מה עושים כשהאמן חי בהולנד כל השנה, ובקושי נמצא בארץ? איך עושים הופעת השקה גדולה וחגיגית?

התשובה שלנו: מחכים. והנה החודש נמצא ישי קיצ'לס בישראל, וסוף סוף נוכל לחגוג את "מוזיקה למזמוזים" בהופעה של ישי כאן בארץ, מול קהל חי כמו שאהבו להגיד ב"זהו זה".

הביקור של ישי יהיה קצר, ולא כל הפרטים נסגרו. אנחנו מנסים לקבוע כמה שיותר הופעות בכמה שיותר מקומות, אך מן הסתם לא קל לעשות זאת בלחץ של זמן. בינתיים, זה מה שיש לנו להציע לכם:

17.11 – ירושלים: ישי יתארח ב"רדיו הר הצופים מארח"
21.11 – תל אביב: הופעה (חינם!) בבאר הפסנתר הנפלא "אתתה". תבואו!
23.11 – ירושלים: הופעה יחידה ב"אוגנדה"!

מה, זה הכל? לא, זה לא הכל. כאמור, אנחנו עובדים על עוד תאריכים בעוד מקומות, וברגע שיהיו נודיע כאן. היוועצו גם בלוח ההופעות בבאר הצידי. אם זה תלוי בנו, כל ההופעות יהיו חינמיות, וננסה לכסות כמה שיותר מקומות בארץ.

ב. פוריטנים צעירים ברשת!

"האלבום האחרון" של פוריטנים צעירים, להקתו של קיצ'לס, יצא ב-2007 ומאז פחות או יותר אזל מן השוק. עכשיו, בזכות ישי ובאדיבות יורם אליקים שהוציא את האלבום במקור, הדיסק מגיע לבנדקאמפ שלנו להנאתכם, האזנתכם, הפצתכם והורדתכם החופשית (בכל מחיר שתבחרו, כולל 0, אם כי אנחנו וישי נשמח מאוד אם תשלמו על מה שאהבתם).
תיהנו, ונשמח עם תלחצו Share ותפיצו בפייסבוק, בלוג או איך שתבחרו:

תגובה אחת לפוסט “חדשות קיצ'לס לוהטות!”

  1. דן 15. נוב, 2010 at 21:20 #

    אני כל כך שם.

    יוצר האינדי האהוב עלי.

השאירו תגובה!