10 קישורים שכדאי להקליק עליהם

29 אפר

1. זה הצטבר והצטבר ובסוף אמרנו יאללה, מספיק להצטנע – בואו נראה לכולם. הנה כמה מהדברים היפים שאומרים על נדב אזולאי לאחרונה.

2. שירן מוסטובוי ב-NRG (שימו לב גם להמלצה על Monotalk הנהדרים)

3. אייל מהבלוג רדיו פרימיום להמונים מספר על הדברים שהוא כן אוהב בארץ, ונותן להאזנה את כל "בצד של הרעים". ביום הזיכרון הוא גם נתן את הייקו בלוז.

4. שגיא ב פירסם בבלוג שלו וגם בפורום מוזיקה ישראלית בוויינט ביקורת יפהפיה על "בצד של הרעים" (הנה גירסת הפורום).

5. בתגובות לביקורת של שגיא כתב גם שמוליק כץ (גם לו יש בלוג) דברים יפים לא פחות: "אלבום רוק מעולה עם מילים משובחות שמעבירות את ההרגשה שבאמת נכתבו מחוץ לתל אביב וכתיבתה המהוללת. 'אביב' הוא באמת המאסטרפיס קורע הבטן של האלבום ו"ניצנים" עם קטע הגיטרות המקפיץ והמפתיע שלו לא יכול להשאיר אף אחד אדיש. מדהים שכל אחד מהקטעים באלבום הוא ממש טוב ויש עוד חומרים של נדב שנשארו מחוץ לאלבום הזה כמו 'מקום לשבת' שסוגר את אלבום הבונוס שצורף/מצורף לאלבום (תלוי מתי תקנו). בזמנים שהרבה להקות/הרכבים/זמרים/זמרות משחררים אלבומים שבין רצועות האלבום מסתתר לו שיר או שניים שראויים לתשומת לב מלאה מצד המאזינים, המדיה והקהל בכלל, נדב אזולאי משחרר יצירה בוסרית שהיא כזו רק בגלל יופיה השלם והכה מיוחד".

6. הבלוגר יובב מידד ממליץ באנגלית ובחום על האלבום.

7. יאיר רוה, בלוגר הקולנוע המצליח בארץ (ואחד הבלוגרים הנקראים בארץ בכלל) מפרגן לשני קדר האזנה מלאה.

8. וגם ב-Ynet ובשאר מקומות כותבים על נדב אזולאי ועלינו.

9. והנה המלצה שהזדקרה לה בתגובות לפוסט שלנו על מייספייס: קפצו להאזין לכריכה רכה, הלהקה החדשה של חגי נחתומי, שתופף ב-Bloodlines של שני קדר.

10. ובזמן שכולנו כותבים וקוראים על נדב אזולאי, קוטנר לא מפסיק להשמיע אותו בתכנית שלו ברדיו תל אביב. איזה כיף!

וגם 11. סער גמזו כותב יפה באתר של קול הקמפוס.

הירשמו לעדכונים במייל | עקבו אחרינו בטוויטר | בואו להיות חברים שלנו בפליקר

השאירו תגובה!