ובינתיים בצפון

19 מרץ

לפני כמה דקות פרחה לה מכאן, שוב, משאית ההובלות של CDI והשאירה ארגזים של "בצד של הרעים" בפתח הבית. על אף שוידאנו הפעם שהכל יתנהל כהלכה וההדפסה תצא בסדר – היה לי חשש קל לפני ששלפתי את הסכין היפנית וחרצתי בסרט המסקינטייפ שחתם את הארגז העליון בערימה. זה היה חשש מסוג אלף-אלף, כזה שמתחיל כמו דגדוג בשיפולי הראש ונגמר במפולת סופנית בה הכל מתמוטט אל האין וכל מה שאתה רוצה זה שיניחו לך למות בשקט.

רגע לפני שפתחתי את שיפולי כנפי הארגז, דימיינתי את אלף ואחת הדרכים בהן הכל יוכל להשתבש בצורה נוראית: העטיפה הקדמית בסדר הנכון אבל מישהו גזר אותה לחצי, במקום חוברת הדיסק יש שם גלויה פרטית של עובד בית הדפוס המתחזה לשימי תבורי, החליפו בין הארגזים של הדיסקים לבין ארגז סרטי הדרכה של "סוד השרירים הטבעתיים" מאת פאולה גרבורג. "בחיי", חשבתי לעצמי, "הכל כל כך יכול להשתבש, שזה ממש מפליא שאני עוד עומד כאן ונושם חמצן!" אז עצמתי עיניים ושלפתי מהר מהארגז את אחד מריבועי הפלסטיק המנויילן, הרחתי אותו מעט ואז פתחתי עין למחצה רק כדי לגלות את העטיפה הכבר-מוכרת של נדב אזולאי.

אין לכם מושג כמה שזה היה מרגיע לגלות שהם אכן ארזו את העטיפה הקדמית בצד הקדמי של הדיסק, אפילו התחלתי להתחרט על אין ספור הקללות והלחשים שפיזרתי בסתר על מותם משבץ מהיר של בתי דפוס ואריזה סוררים (תוך עינויים קשים כמובן).

אז עכשיו באמת אפשר לבשר באופן רשמי שהדיסקים של נדב כאן – עידכונים על מפגש לייבלי, דיסק בונוס, הופעת השקה ופרטים נוספים על מה שמחכה לנו, כאן בימים הקרובים, ווהו! עכשיו באמת מתחילים!

3 תגובות לפוסט “ובינתיים בצפון”

  1. ארני 19. מרץ, 2009 at 15:23 #

    למה אי אפשר לקנות את הדיסק on-line באתר?

  2. גיאחה 19. מרץ, 2009 at 15:29 #

    יהיה אפשר לקנות את הדיסק באתר תוך כמה ימים, פלוס הפתעה כייפית!

  3. שני 20. מרץ, 2009 at 1:03 #

    היי! קצת כבוד ל-”סוד השרירים הטבעתיים“!

השאירו תגובה!