שברי את הטלוויזיה (+עדכון)

16 דצמ


בעוד תכנית מציאות אחת נגמרת הערב בהצלחה כבירה בערוץ עם פרסומות ותכנית מציאות אחרת תתחיל בשבוע הבא בהצלחה כבירה בערוץ אחר עם פרסומות, המציאות מחוץ לפרסומות היא לא כזו איי-איי-איי.

בינתיים, יש כאלה שנמאס להם ואנחנו ביניהם. בתל אביב נערך הערב אירוע חינמי ברחבת מוזיאון ת"א, בו יופיעו מוזיקאים וידברו אנשי תרבות וספרות על הצורך במתן זמן מסך ותשומת לב תקשורתית לתרבות שלא קשורה רק להצבעות באסאמאסים או לשעשועונים שיצאו מכלל שליטה.

מיועדנו נדב אזולאי מארגן ערב כזה גם במכורתו באר שבע – זה יקרה ממש הערב ב-20:00 בעשן הזמן, ואם תבואו תראו שם את דויד פרץ שלנו, איתי בלטר, שלמה גרוניך, טל אורן, חנוך טיאר, קארין צרפתי ובטח עוד הפתעות. אז תשאירו את הטלוויזיה הערב כבויה וצאו לצרוך קצת תרבות בעלת ערך.

ערב דומה מתקיים גם בעכו, אם יש לכם פרטים בעניין נשמח אם תשאירוהם בתגובות!

ועדכון: טעות טועים טעה טעינו. בשבוע שעבר אמרנו לכם שבראשון הזה (אתמול) תשודר התכנית "נעים בכביש" עם דויד פרץ ב-88FM. אלה מכם שהדליקו את הרדיו בשעה הנקובה שמעו דווקא את מאור כהן מתארח – שזה טוב לא פחות.
הטעות היא שלנו, והנה התיקון: דויד פרץ יתארח לשעתיים של "נעים בכביש" ב-88FM ביום ראשון הקרוב, ה-21 בחודש, בשעה 16:00. הפעם באמת!

2 תגובות לפוסט “שברי את הטלוויזיה (+עדכון)”

  1. מורפלקסיס 16. דצמ, 2008 at 14:10 #

    ואוליי אפילו שווה לפתוח לצורך העיניין בתחרות נושאת פרסים:
    כמה תוכניות ריאליטי לא ראית לאחרונה?

  2. טל אורן 16. דצמ, 2008 at 15:50 #

    תיקון קטן – נכון לשעה 14:49, אף אחד לא באמת יודע אם שלמה גרוניך מתכנן להגיע או לא, וכל המאמצים לברר את העניין נכשלו.
    בכל זאת יהיה מגניב.

השאירו תגובה!