מי באש? מי במים? מי בפלייליסט של גלגלצ? מי בשאלון? מי ב"נעים בכביש"?

11 דצמ


כמה דברים על הבוקר. (cc)

ימים יפים עוברים עלינו, ואנחנו לא מתכוונים רק לשמש הטורדנית שתפסה מקום של קבע בשמי דצמבר. הנה כמה חדשות מהימים האחרונים והבאים:

א. נדב אזולאי בפלייליסט
הסינגל "אוטובוס אחרון" של האזולאי האחד והיחיד נכנס השבוע הן לפלייליסט של רדיו תל אביב המצוין, והן לפלייליסט-לילה של גלגלצ (זה אומר שידורים משמונה בערב ועד שש בבוקר, אם אינני טועה). את הכניסה הראשונה של אמן היס לפלייליסט חגגנו בלשבת ולעבוד על האתר המחודש שלנו שבדרך.

ב. היס רקורדס משתלטים על השאלון
שני קדר ונדב אזולאי התארחו השבוע, כל אחד בתורו, באתר המצוין של סיני גז, השאלון.
בשאלון מתארח בכל פעם אדם אחר – לרוב אמן או עיתונאי – ועונה על סוללת שאלות קבועה. מה כל כך כיף פה? שמדובר בראיון הכי בלתי אמצעי. אין פה כתב או עורך שמחפשים סקופ או צהוב או עורכים משהו מהדברים שכותב המרואיין. השליטה המוחלטת נמצאת בידי המרואיין וזה מביא לתמונה אמיתית ושקופה יותר של מה שיש לו באמת להגיד.
הנה התשובות של שני קדר
(מהו האירוע שהשפיע עלייך יותר מכל? -"קבלה בדואר של הגליון האנטי צבאי של "מלחמת המילים" בגיל 15 מבחור שלא הכרתי היטב ועד היום אני חייבת לו את תודתי (ואת הגליון בחזרה). זאת היתה הפעם הראשונה שנוכחתי לדעת שהרבה ממה שאני חושבת על העולם יכול להיות מנוסח, בכלל, וגם על ידי אנשים שהם לא אני")
הנה התשובות של נדב אזולאי
(מהם אתרי האינטרנט והבלוגים האהובים עליך? -"לא קורא בלוגים. לפעמים אני נכנס לבלוג של היס-רקורדס שזה הלייבל שבו אני חתום, כדי לקרוא על זה שיוצא לי אלבום")

אם מדפדפים אחורה יותר בשאלון, אפשר למצוא גם את דויד פרץ ואפילו את גיאחה.

ג. דויד פרץ מתארח ב"נעים בכביש"
אלא אם כן השתנו התכניות, ביום ראשון בארבע יתארח פרץ מיודענו באולפן של טל השילוני ב-88FM, לשעתיים בהן הוא ישמיע שירים שהוא אוהב. כדאי להאזין אם יש לכם אוזניים!

ד. וחוצמזה, אל תשכחו!
את כל ההופעות שמצפות לכם השבוע ואחריו. הכי קרובים: מורפלקסיס במרתון פוסט-אינדינגב באוזן השלישית (שבת, החל מ-12 בצהריים, חינם! מורפלקסיס יעלה בסביבות שש בערב); נדב אזולאי ושותפו ההטרוסקסואלי לחיים גיל נמט במופע אקוסטי מיוחד מאוד בעשן הזמן (יום שני בבאר שבע). עוד פרטים כאן.

ה. והשכן שלי
שומע היפ-הופ די גרוע בפול-ווליום. מה עושים נגד זה?

4 תגובות לפוסט “מי באש? מי במים? מי בפלייליסט של גלגלצ? מי בשאלון? מי ב"נעים בכביש"?”

 1. עידית 11. דצמ, 2008 at 14:53 #

  באים לערן ועידית וישנים על הספה עם האחיינית

 2. צ'רצ'יל 12. דצמ, 2008 at 0:04 #

  – מה מוציא אותך מדעתך ?
  "אנשים שלא מאותתים. הבורות והאטימות שהופכות לערכים נעלים על פני הידע והסקרנות. העובדה ש"תרבות" הפכה ל"בידור" ו"בידור" הפך לבור זבל של כל מה ששפל ועלוב. ההתפרקות המהירה והמערכתית של כל מה שאמור לשרת את האזרח במדינה הזו. הסגידה העיוורת לאלוהי הממון המיידי על חשבון חינוך, רווחה, איכות חיים, מחשבה לעתיד וכל דבר אחר, בעצם."
  -גיאחה.

  זה מקום טוב להוציא בו אלבומים.

 3. ג'ים 12. דצמ, 2008 at 0:32 #

  יורים בו.

  או שדופקים יפה על הדלת ומעניקים לו שלל דיסקים של היפ הופ משובח ובכלל, מוזיקה טובה.

  אבל אני עדיין מעדיף את האופציה הראשונה שהעלתי

 4. ע 12. דצמ, 2008 at 0:34 #

  לא יפה לצחוק על אנשים בלי אוזניים

השאירו תגובה!