איפה האלבום הבא של היס רקורדס? אצלכם

14 יונ

"אז מה קורה עם הלייבל?"
זו השאלה שמתדפקת על אוזניי ועל תיבת המייל שלי לאחרונה יותר מתמיד. הסיבה? עוד מעט עוברת שנה מאז יציאת האלבום האחרון שלנו (הייקו בלוז, סוף יוני 2007), ועל פניו שום דבר לא קורה.

זה קצת נכון.

ראשית, זה לא נכון. הוצאנו אלבום להורדה בחינם שהוא אלבום לכל דבר ועניין מלבד העובדה שקשה יותר להניח אותו על המדף. הוצאנו גם סמפלר, וחולצה, ערכנו ערב לייבל, ואפילו ערב לייבל בעירום מלא (אה, לא הזמנו אתכם?).

אבל אלבום חדש שאפשר להרים מהמדף בחנות ולקחת הביתה (הלו, תשלמו בקופה) – זה לא.

ועל כך שואל הילד המעצבן מהפרסומת: למה?

ובכן, כפי שאנחנו מסבירים לרבים שפונים אלינו במייל כדי שנקשיב למוזיקה שלהם (ותודה לכל הפונים!), התקציב שלנו מצומצם והטעם שלנו אנין. לכן אנחנו צריכים ממש להתעלף וליפול ארצה מאוהבים ממשהו חדש שאנחנו שומעים, כדי שנגיד – "אוקיי, בשביל זה אני מוכן להיכנס למינוס לחודשיים ולקרוע ת'תחת שלושה חודשים, כי האלבום הזה צריך להגיע לכמה שיותר אוזניים וידיים".

ולא שזה לא קורה. זה קורה.
זה קרה עם טליה אליאב, שבחרה בסוף בתו השמיני – אי אפשר להאשים אותה עם התקציב שלהם, ולמען האמת אני חושב שזה לטובת האלבום (המעולה!) שלה, שיוצא עוד מעט, ואין בלבי עליה דבר מלבד הערצה. זה קרה עם עוד כמה שמות קטנים וגדולים, וזה בסדר. זה מעט מתסכל לפעמים, אבל זה בסדר. אנחנו פה בשביל האמן ולא להיפך, ולא נכריח אף אחד ואפילו לא נעשה לו ריגשי (שמעת, ברי? זה בסדר! לנו זה לא מפריע שנשארת בנענע דיסק, מה פתאום שיפריע?!). (סתם).

אז מה קורה עכשיו, בעצם? עכשיו מחפשים, בסבלנות. מצד אחד כבר מדגדג לנו בקצות האצבעות להוציא משהו חדש, לא להיעלם מהשטח, לעשות. מצד שני, מה לעשות, עדיין לא התאהבנו (מוזיקלית, כמובן – שנינו מאוהבים מאוד, ולא רק זה בזה אלא בחברותינו הנפלאות).

כתבתי בעיקר כדי לעדכן את כולכם, אבל הנה עולה לי רעיון טוב יותר: למה שלא תמליצו לנו על אמנים?

הרי יש לכם אוזניים, ואם אתם קוראים בהיס רקורדס סביר להניח שיש לכם טעם מוזיקלי טוב. אל תחשבו "מה יתאים להיס רקורדס?", תחשבו "איזה אמן או הרכב ישראלי ממש ממש טוב אני מכיר?" – ושפכו את ההמלצות (לינק למייספייס יתקבל בברכה) בתגובות, או במייל אם לא נוח לכם כאן.

סומכים על סבלנותכם,
The Hisses

4 תגובות לפוסט “איפה האלבום הבא של היס רקורדס? אצלכם”

 1. קסטה 14. יונ, 2008 at 19:13 #

  להקה!!!
  היום מדברים על הרכבים ואומנים, ויש לזה סיבות אבולוציוניות כמובן, אבל לא מעניין אותי – אני רוצה להקה, כמו של פעם. זה כאב ראש גדול ללייבל וזה בטוח הרבה סיפורים טובים 🙂

 2. מממממממשה 14. יונ, 2008 at 20:41 #

  מממממ, די מעציב אותי הפוסט הזה.

 3. בתיה ענת 15. יונ, 2008 at 23:52 #

  די גיאחה ובני!!!! למה אתם מחכים!!!!!!
  1. נדב אזולאי – בצד של הרעים
  http://www.myspace.com/azulay
  אוטובוס אחרון שיר מעולה

  2. איתי בלטר – רחובות וקסמים
  אין שירים על הרשת אבל יש את זה
  http://www.youtube.com/watch?v=XLUxy_42Qnc

 4. ג'ים 16. יונ, 2008 at 12:53 #

  תבדקו מה קורה עם יהוא ירון – הבנאדם פשוט חיה רעה בהופעות שלו ויש לו חומר מדהים.

השאירו תגובה!