מהנעשה בלייבלנו (תירוץ לפוסט חדש)

3 מרץ


בתמונה: תמונה פרובוקטיבית בתקווה לפתות את הקוראים

לכאורה, נראה שהיס רקורדס רדומים בזמן האחרון, אבל האמת המשמחת היא שאנחנו עובדים על המון דברים מאחורי הקלעים. הנה כמה מהם, רק כדי לגרות את בלוטות הסקרנות שלכם. אם אכן יש לכם בלוטות כאלה, אנא פנו לרופא המשפחה. זה כנראה סופני (תראו מה קרה לחתול!).

אז… מה אנחנו עושים לאחרונה?

מורפלקסיס, אחרי שהוציא אלבום אינסטרומנטלי משובח להורדה בחינם (יאי!) וזכה להורדות נאות ומשמחות, התאהב עמוקות ובצדק בהדפס העץ שהכין במו ידיו ומשמש כעטיפה. לכן כל אלה שאהבו את האלבום ולא היה להם לב להדפיס כל כך הרבה דיו בשביל עטיפה, או סתם רוצים ללבוש משהו יפה, ישמחו לשמוע שממש בקרוב נמכור כאן כמה עותקים מוגבלים מאוד של חולצות שחורות הנושאות את העיצוב היפהפה הזה.
הידעת? לאחרונה זכה מופרלקסיס במועמדות לתואר אבירות בריטי, אך החליט לוותר עליו.

שני קדר תופיע ב-17 במרץ בתמונע (התרגשות!) כחלק מפסטיבל המוזיקה הנשית שנערך שם תחת השם המשונה אמזונע (רק אני חושב על תל ברוך?). באותו ערב תופיע גם יקירתנו נועה בביוף, ואתם יכולים לקנות דרכנו כרטיסים מוזלים (שלחו מייל לגיא!). מי שראה אותה בהופעה האחרונה בגדה השמאלית יודע שההופעה משתנה כל הזמן.
הידעת? שני מתהדרת ביכולת המופלאה להפוך מהדק משרדי לכלי נשק חם תוך 7 שניות בלבד.

דויד פרץ, ועל כך נכתוב בהרחבה ממש בקרוב, ביצע גיחת חירום לאולפן שלו כדי להקליט את "ארץ שלא שם", שיר שיכולתם לשמוע בהופעות האחרונות שלו. המצב בשדרות והאיזור בלתי נסבל כבר מזמן, ובעקבות השיר הזה, בעקבות מייל שקיבלנו ממתן ואסף מארגני "אינדינגב" ובעקבות התחושה המצטברת שלנו כשני חבר'ה שישבו בצפון לפני שנה וחצי כשהטילים נחתו כאן ולא שם, החלטנו שאנחנו לא יכולים לשבת בחיבוק ידיים. אז צפו לעדכון בעניין בקרוב.
הידעת? דויד פרץ נקרא בחוגים מסוימים "הג'חנון הבוער מן המערב". אחד החוגים האלו הוא חוג תפירה לקשישים.

גיאחה עובד בפחות מרץ ממה שהוא היה רוצה על הגירסה הבאה של אתר הלייבל. הוא ייראה אחרת לגמרי ויהיה יותר לבן מהאפלוליות השוררת בו כרגע. זה ייקח זמן, אבל זה יגיע ואז גם יהיו עמודים נורמליים לכל אמן, סקציית הורדות נוחה ושלל חידושים אחרים. אם יש לכם רעיונות, או דברים שחשוב לכם לראות באתר המחודש (או דברים שמעצבנים אתכם בנוכחי ותרצו להעיף אותם), תרגישו חופשי לשפוך עצות בתגובות.
הידעת? לפני שלוש שנים גרם גיאחה לפיצוץ בבית מרקחת, ובדרך פלא יצא ללא פגע.

מתחת לתמונה: חשיפת האמן הבא של היס רקורדס!!!

מעל לתמונה: שקר

ומה עם הריליס הבא?!?!
מה אכפת לכם, חטטנים? סתם. הריליס הבא נמצא בדיונים כרגע. אנחנו מדברים עם כמה אמנים שהתאהבנו בהם וזה לוקח זמן, ובינתיים נמצאים תחת מטר קבוע של דמואים משלל אמנים ולהקות שלא תמיד אנחנו מספיקים לשמוע (סליחה!!!) כי הזמן קצר והדמואים מרובים. אולי פשוט ניקח יום שבת אחד ורק נאזין לדמואים כל היום. זה יכול לעבוד. חוצמזה, מורפלקסיס מקליט לאיטו את האלבום השלם הבא שלו, כך שגם זה מתוכנן לעתיד.
בנוסף לאלבומים חדשים, יש דיבורים גם על שיחרור רי-אישיוז לשני אלבומים נהדרים מהשנים האחרונות שאזלו מן המדפים. אחד מהם הוא The Quiz של יהודה לדג'לי, שמורפלקסיס הפיק, ועל השני אנחנו לא יכולים לדבר כרגע אבל האמינו לנו שזה דיסק שאתם אוהבים (ואם אתם לא מכירים אותו עדיין, אתם תאהבו אותו). ולא, זה לא בלובנד הראשון.

אל תגידו שאנחנו משאירים אתכם בחושך, או אפילו במקום קצת אפלולי עם נורה שרופה. לא ולא!

אצלנו בהיס מאמינים בכנות, תמיד כנות.

הידעת? שמעון פרס יודע לעוף.

תגובה אחת לפוסט “מהנעשה בלייבלנו (תירוץ לפוסט חדש)”

  1. גרבולון 04. מרץ, 2008 at 12:30 #

    הייתי בתמונע ביום ראשון. ההתנהגות שלהם כלפי הלהקות והקהל היתה מתחת לכל ביקורת. לא נתנו להם לעשות בלאנס בזמן ואחר כך רצו לבטל את ההופעה כי לא היה הרבה קהל. בסוף הסאונדמן הנחמד סידר את העניינים. אבל חוץ ממנו הם חארות אמיתיים.
    אה, תשמרו לי חולצה.

השאירו תגובה!